Kod produktu: Plantui 6 Smart Garden Red
Stan magazynowy: Dostępny
1 090,00 zł
Netto: 886,18 zł

Ilość

Plantui Smart Garden 6 pozwól sobie na hodowle świeżych warzyw i ziół przez okrągły rok. Plantui samo będzie troszczyło się o prawidłowy wzrost oraz nawodnienie roślin. Proces naświetlania oraz podlewania jest całkowicie zautomatyzowany. Plantui 6 korzysta z kapsułek Plantui Plant Capsules dostępnych w naszym sklepie internetowym. Pełen wzrost roślin uprawnych od nasion możesz uzyskać już w 5-8 tygodni. Bez ziemi, bez żadnych umiejętności ogrodniczych.

Dlaczego Plantui?

Zdrowie

Wiemy jak trudno dziś o warzywa, które nie zawierają oprysków – chemii - nawozów, czy nie są genetycznie modyfikowane. Teraz możesz mieć pewność, że Twoje warzywa są zdrowe, ponieważ sam wyhodujesz rośliny o najwyższych wartościach.
Rośliny Plantui zawierają 3 razy więcej witaminy C oraz 2 razy więcej betakarotenu niż warzywa kupione w sklepie. Fakt ten potwierdzony jest badaniami przeprowadzonymi przez niezależne laboratorium Eurofins Scientific Finland Ltd. (Raport: AR-15-FL-011743-01 i AR-15-FL-011742-01). Pozwalająca uzyskać ten efekt specjalnie opracowana receptura składników odżywczych, dołączona jest bezpłatnie do każdego zestawu kapsułek roślinnych. Stosowanie 2g odżywki na litr wody zapewni osiągnięcie najwyższego efektu.
Nie musisz notować, załączona do urządzenia instrukcja zawiera wszystkie niezbędne wskazówki dotyczące funkcjonowania urządzenia Palntui!

Świeżość

Używaj ziół i warzyw prosto z ogródka Plantui na kanapki, do sałatek, przyprawiania potraw. Nie musisz ich myć! Nigdy więcej nie znajdziesz ziemi na liściach swoich warzyw

Ekologia

Wiesz co jesz. Warzywa Plantui są w 100% ekologiczne. Badania przeprowadzone w niezależnym laboratorium wykazały, że wszystkie produkty Plantui są naturalne (Raport: AR-15-FL-011743-01 i AR-15-FL-011742-01).Proces wzrostu roślin Plantui jest zupełnie naturalny!

Najlepszy smak

Rośliny Plantui dzięki opatentowanemu przez Plantui procesowi wzrostu są niezwykle aromatyczne i mają świeży, kruchy smak. Ze względu na to, że urządzenia Plantui są nowością na polskim rynku, obecnie trwają prace nad zbieraniem opinii od autorytetów kulinarnych na temat smaku roślin Plantui. Szef kuchni finlandzkiej restauracji Chef & Sommerlier w Helsinkach, odznaczonej gwiazdkami Michelin, Sasu Laukkonen zna już smak warzyw Plantui. Sasu jest zafascynowany unikatowym aromatem roślin Plantui.

Jak to działa:

Cały patent Plantui polega na tym, że fotosynteza zachodzi pod wpływem specjalistycznej wiązki światła, a rozrost podyktowany jest nawodnieniem zwierającym naturalną kombinacje składników odżywczych. Twoje uprawy otrzymują odpowiednią ilość i jakość światła niezbędną dla ich wzrostu. Naświetlanie oraz podlewanie podczas całego procesu wzrostu oraz rozrostu są całkowicie zautomatyzowane. To wszystko jest specjalnie stworzone i opatentowane dla Ciebie przez Plantui Smart Garden, byś mógł się cieszyć się zdrową, świeżą i smaczną żywnością.

Kapsułki (1)

Urządzenie posiada 6 otworów na kapsułki, zatem możesz jednocześnie hodować aż 6 różnych roślin. Tak jak w przyrodzie, niektóre rośliny rosną szybciej, niektóre troszkę wolniej, więc aby otrzymać najlepszy efekt powinieneś jednocześnie używać roślin o jednakowym czasie wzrostu. Opakowanie z nasionami zawiera 3 kapsułki. Na każdym opakowaniu oznaczony jest czas wzrostu przewidziany dla danej rośliny.

Unikalna technologia świetlna (2)

Plantui 6 posiada aż 18 najwyższej jakości światła LED, niezbędnych do fotosyntezy oraz szybkiego wzrostu rośliny. Naświetlanie jest całkowicie kontrolowane przez komputer wmontowany do urządzenia.

Automatyczne nawadnianie (3)

Plantui 6 korzysta z tej samej metody nawadniania, co profesjonalne szklarnie. W bardzo dyskretny sposób pompuje wodę do korzeni rośliny. System ten zapewnia odpowiednią ilość wody dopasowaną do stadium wzrostu rośliny, substancji odżywczych i tlenu. Dzięki systemowi Plantui nie musisz martwić się o wzrost swoich upraw. Urządzenie poinformuję Cię o braku wody w zbiorniku świecąc na niebiesko. Wówczas należy zmieszać odżywkę wraz z wodą i wlać przez specjalnie do tego przeznaczony - siódmy, największy otwór znajdujący się w palecie urządzenia. UWAGA: W przypadku wątpliwości przeczytaj instrukcję obsługi!

Skalowany system wzrostu (4)

Urządzenie Plantui 6 zostało skonstruowane  w sposób zapewniający odpowiednie dopasowanie wysokości światła do skali wzrostu. Dzięki bloczkom podwyższającym urządzenie "rośnie" razem z roślinkami. Pierwszy bloczek nałóż, gdy pojawią się pierwsze listki. Drugi bloczek nałóż, zanim rośliny zaczną dotykać kopuły świetlnej.


Przerwa wakacyjna

Funkcjonalność Plantui została opracowana, by sprostać Twoim potrzebom. Urządzenie posiada opcję „przerwy wakacyjnej”, podczas której zużywa mniej wody a rośliny rosną wolniej podczas Twojego wyjazdu.

Urządzenie Plantui działa 16 godzin dziennie. Po upływie tego czasu zostaje automatycznie uśpione na 8 godzin. Tryb pracy oraz uśpienia można zmieniać w zależności od Twoich potrzeb. Ustawienie urządzenia wymaga od Ciebie tylko przytrzymania dłoni na kopule świetlnej przez kilka lub kilkanaście sekund, w zależności od pożądanej czynności. Dokładny opis i szczegółowe wskazówki znajdziesz w instrukcji obsługi załączonej do urządzenia (strona 20).

Powiązane produkty