Kod produktu: MF33
Stan magazynowy: Dostępny
499,00 zł
Netto: 405,69 zł

Ilość


Na filmie zobaczysz budowę oraz sposób działania lampy UV, która likwiduje bakterie i wirusy.


Lampa Wenon MF33 wytwarza promienie ultrafioletowe, które zmieniają i niszczą strukturę DNA mikroorganizmów. Sterylizacja lampami UV-C jest powszechnie wykorzystywana przez przez szpitale do dezynfekcji pomieszczeń, narzędzi medycznych czy pomieszczeń na wodę.


Lampa UV-C Wenon MF33 to unikalne urządzenie, dzięki któremu poczujesz się bezpieczny od wszelkich wirusów i bakterii panujących w powietrzu twojego domu czy biura. Urządzenie emituje dużej mocy fale UV o długości 253,7 nm na wciągane przez urządzenie powietrze. Fale te natychmiast powodują śmierć bakterii i wirusów.

Lampa UV-C pokryta jest szczelną obudową z wewnętrzną powłoką z dwutlenku tytanu, która powoduje, że urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla otoczenia. Poniżej przedstawiamy budowę urządzenia:


Lampa może być wykorzystywana w dowolnym czasie, bez konieczności opuszczania pomieszczenia, czy późniejszego wietrzenia. Zalecamy jednak wietrzenie pomieszczeń w których przebywa więcej osób przez dłuższy okres czasu.

Wenon MF33 jest niewielkim urządzeniem, którego możesz użyć w każdym miejscu, w każdym czasie. Mały, przenośny, pasujący do każdego gniazdka.

 

Urządzenie wykorzystuje odpowietrznik do stałego przepływu powietrza o dużej mocy. Pomimo tego urządzenie jest ciche, więc możesz cieszyć się czystym powietrzem podczas pracy, czy snu.


Lampa oczyszcza powietrze z 90% wirusów i bakterii podczas 1 godziny pracy na powierzchni 3m2. Pomieszczenia powyżej 3m2 do 10m2 powinny być oczyszczane co najmniej 2 godziny. Maksymalna powierzchnia oczyszczanego pomieszczenia powinna wynosić nie więcej niż 20 m2.