Kod produktu: MF08
Stan magazynowy: Dostępny
1 990,00 zł
Netto: 1 617,89 zł

Ilość

Oczyszczacz Wenon MF08 Blue 3w1:

 • oczyszcza powietrze
 • jonizuje powietrze
 • nawilża powietrze
 • sterylizuje powietrze lampą UV

Oczyszczacz powietrza Wenon MF08 Blue charakteryzuje się pięcio stopniowym filtrowaniem powietrza. Za pierwszy etap filtrowania odpowiedzialne są:

 1. Filtr z węglem aktywnym zbudowany jak plaster miodu. Jego zastosowanie to szybkie wchłanianie zapachu, dymu, rozkład formaldehydu, benzenu oraz amoniaku.
 2. Filtr antybakteryjny. Usuwa cząsteczki pyłu, wszelkie mikroorganizmy oraz przed wszystkich roztocza.
 3. Filtr HEPA o bardzo wysokiej wydajności. Eliminuje grzyby, pleśń, kurz, alergeny i bakterie.

Za drugi etap odpowiedzialne są:

 1. Światło ultrafiolet sterylizujące (254 nm UV). Momentalnie zabija wirusy i bakterie.
 2. Oczyszczanie anionów poprzez jonizację powietrza.

Lampa UV wytwarza promienie ultrafioletowe, które zmieniają i niszczą strukturę DNA mikroorganizmów. Poprzez emitowanie dużej mocy fal UV o długości 254 nm na wciągane przez urządzenie powietrze  natychmiast powoduje śmierć bakterii i wirusów. 

Oczyszczanie anionów poprzez jonizację powietrza spowodowane jest wygenerowaniem przez urządzenie 10 mln ujemnych anionów do powietrza. Jonizowanie powietrza przyczynia się do nagłego opadania wszelkich kurzy co powinno poprawić komfort życia dla alergików w domu. 


   Wenon MF08 Blue posiada również wbudowany nawilżacz powietrza

   Nawilżacz jest ważną częścią oczyszczacza powietrza. Częste nawilżanie przyczynia się do zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusów unoszących się w powietrzu. Podniesienie poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniu znacząco poprawia jakość oddychania oraz nawilża skórę co pozwala zachować zdrową cerę. Nawilżanie powoduje także poprawę krążenia krwi w komórkach twarzy, łagodzi napięcia nerwowe oraz znacznie poprawia jakość nastroju poprzez eliminację zmęczenia u człowieka. Wenon MF08 wyposażony jest w zbiornik wodny o pojemności 1,8 litra.

   Oczyszczacz Wenon MF08 Blue 3w1 posiada system inteligentnych czujników, który w pełni automatycznie steruje mechanizmem oczyszczania powietrza w zależności od stopnia zanieczyszczania. W urządzeniu zastosowany jest jest czujnik laserowy.

   Powietrze do oczyszczacza zaciągane jest z wielu kierunków dzięki zastosowaniu technologii filtracji 360 stopni. Urządzenie posiada także uchwyt, dzięki któremu można sprawnie przenieść sprzęt w inne miejsce.

   Urządzenie te pozwala ciągłe utrzymanie czystości i sterylności powierzchni obiektu nawet do 60m2. Mniejsze pomieszczenia potrafi oczyścić przykładowo:

   • 10m2 w 3 minuty
   • 18m2 w 5 minut
   •  35m2 w 9 minut

   Wenon MF208 jest wyposażony w ultra cichy układ wentylacji. W trybie cichym generuje tylko 36dB. Posiada także automatyczny timer oraz blokadę rodzicielską.