Kod produktu: MF-108
Stan magazynowy: Zasoby wyczerpane
339,00 zł
Netto: 275,61 zł

Ilość

Nowoczesny Ozonator Wenon MF 108 z wyświetlaczem LED oraz pięcioma trybami pracy (5,10,15,30 i 60 minut) o wydajności 400 mg/h


Główną zaletą tego modelu jest możliwość ciągłej pracy urządzenia przez 60 minut – umożliwia to bardzo wydajny czas pracy na używanej powierzchni, czy przedmiotach.

Ozonator służy do dezynfekcji w warunkach domowych pomieszczeń, przedmiotów, jedzenia. Ozonowanie wpływa również korzystnie na właściwości wody, której możemy używać do picia, ale także do terapeutycznej kąpieli, która wpływa korzystnie na odprężenie, leczy grzybice, trądzik, poprawia ogólną kondycję skóry i niweluje cellulit.

Wenon MF-108 oczyszcza jedzenie z chemikaliów oraz innych niekorzystnych substancji.W pomieszczeniach zabija wirusy, bakterie i grzyby. Usuwa wszelkie niechciane zapachu (wilgoci, dymu papierosowego, moczu i innych). 
Można także ozonować wnętrza mebli oraz samochodów w celu usunięcia zapachów, grzybów, pleśni, a nawet insektów. 


Urządzenie w jednorazowym, maksymalnym trybie pracy tj. do 60 minut jest bardzo wydajne na powierzchniach od 5 do 50m2  i wysokości pomieszczenia max 2,75. Możliwość stosowania na większych powierzchniach przy kilkukrotnym użyciu określonego trybu pracy. 

Do zestawu dołączone są dwie rurki i dwie kulki, których wymiennie możesz używać do ozonowania owoców, warzyw, wody, czy dezynfekcji przedmiotów użytku codziennego takich jak sztućce, deski do krojenia, a drugą do mięsa i ryb. Kulki z łatwością rozpoznasz dzięki zastosowaniu różnych odcieni każdej kulki.