Kod produktu: MF-208
Stan magazynowy: Zasoby wyczerpane
369,00 zł
Netto: 300,00 zł

Ilość

Nowoczesny Ozonator Wenon MF 208 z wyświetlaczem LED oraz pięcioma trybami pracy (5,10,15,30 i 60 minut) o wydajności 600 mg/h.


Model o zwiększonej mocy generowania ozonu. Oznacza to, że z tą samą wydajnością zdezynfekujesz taką sama powierzchnię, czy przedmiot w krótszym czasie!

Główną zaletą tego modelu jest możliwość ciągłej pracy urządzenia przez 60 minut – umożliwia to bardzo wydajny czas pracy na używanej powierzchni, czy przedmiotach.

Ozonator służy do dezynfekcji w warunkach domowych pomieszczeń, przedmiotów, jedzenia. Ozonowanie wpływa również korzystnie na właściwości wody, której możemy używać do picia, ale także do terapeutycznej kąpieli, która wpływa korzystnie na odprężenie, leczy grzybice, trądzik, poprawia ogólną kondycję skóry i niweluje cellulit.


Ozonator oczyszcza jedzenie z chemikaliów oraz innych niekorzystnych substancji. 


W pomieszczeniach zabija wirusy, bakterie i grzyby. Usuwa wszelkie niechciane zapachu (wilgoci, dymu papierosowego, moczu i innych). 
Można także ozonować wnętrza mebli oraz samochodów w celu usunięcia zapachów, grzybów, pleśni, a nawet insektów.

Urządzenie w jednorazowym, maksymalnym trybie pracy tj. do 60 minut jest bardzo wydajne na powierzchniach od 5 do 65m2  i wysokości pomieszczenia max 2,75. Możliwość stosowania na większych powierzchniach przy kilkukrotnym użyciu określonego trybu pracy.


Do zestawu dołączone są dwie rurki i dwie kulki, których wymiennie możesz używać do ozonowania owoców, warzyw, wody, czy dezynfekcji przedmiotów użytku codziennego takich jak sztućce, deski do krojenia, a drugą do mięsa i ryb. Kulki z łatwością rozpoznasz dzięki zastosowaniu różnych odcieni każdej kulki.