Kod produktu: N1668A
Stan magazynowy: Zasoby wyczerpane
399,00 zł
Netto: 324,39 zł

Ilość

Ozonator Wenon N1668A Twój sprzęt do oczyszczania powietrza, wody i żywności.
Ozon jest najskuteczniej działającym, ekologicznym środkiem oczyszczającym. Nie pozostawia żadnych niepożądanych skutków użycia. Popularność ozonu wciąż wzrasta, dlatego jest coraz częściej stosowany do oczyszczania wody w basenach w zamian za tradycyjny, mało efektywny i nieprzyjemny w zapachu chlor.


Ozon znalazł szerokie zastosowanie w oczyszczaniu z wirusów i bakterii pomieszczeń publicznych, takich jak biura, urzędy, miejsca pracy, ale także oczyszczanie z niepożądanych związków chemicznych i pleśni żywności, wody a także odświeżanie szaf, tapicerki samochodowej i wielu innych.


Napowietrzanie ozonem eliminuje nieprzyjemne zapachy, przywracając naturalną świeżość.Unicestwia wszystkie rodzaje wirusów i zapobiega ich rozmnażaniu.


Ozonator Wenon N1668Aprzeznaczony do oczyszczania żywności, wody i pomieszczeń o powierzchni nawet 180 m2.


Model posiada pięć programów ozonowania ułatwiających dopasowanie czasu i mocy do konkretnych potrzeb użytkownika. Wydajność urządzenia to 500mg/h.


Ozonowanie powierzchni od 4 do 60m2 odbywa się w trybie jednorazowym, natomiast pomieszczenia do 180 m2 w kilkukrotnym powtórzeniu danego trybu.


Żywotność ozonatora to aż 10 000 godzin.


Zastosowanie ozonatora:

- oczyszczanie z bakterii, wirusów, grzybów oraz pleśni powietrza, wody i wszelkich przedmiotów,

- pozbywanie się niepożądanych związków chemicznych, hormonów i innych zanieczyszczeń z mięs i owoców morza,

- eliminacja grzybów, pleśni i insektów z całych pomieszczeń, szafek kuchennych, szafy i garderoby, 

- usuwanie roztoczy z pomieszczeń i przedmiotów takich jak pościel, koce, dywany i zasłony,

- oczyszczanie pomieszczeń i przedmiotów z nieprzyjemnych zapachów m.in. dymu papierosowego.


Jak działa ozonator:

Ozonator zawiera w zestawie dwie sylikonowe rurki zakończone krzemowymi kulkami umożliwiającymi rozpuszczanie ozonu w wodzie. Każda z kulek powinna mieć wyłącznie jedno zastosowanie np. jedna do warzyw, druga do mięs).


Ozonowanie wody odbywa się poprzez umieszczenie w wodzie podłączonej do ozonatora silikonowej rurki z krzemową końcówką. Żywność należy wcześniej zanurzyć w misce z wodą i następnie umieścić w niej rurkę.

Ozonowanie pomieszczenia odbywa się poprzez włączenie ozonatora w wybranym pomieszczeniu, zamknąć drzwi, uruchomić odpowiedni program i pozostawić do zakończenia pracy ozonatora.


W zestawie odnajdą Państwo instrukcję w języku polskim oraz pilot do zdalnego sterowania.